Domino
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ignoranta naste monstri...

3 participanți

In jos

ignoranta naste monstri... Empty ignoranta naste monstri...

Mesaj  cojo5xxl Mar Iul 15, 2008 11:44 pm

am citit doua comentarii postate (gresit cred) de cristina si de emy...uneori viatsa ne pune fatsa in fatsa cu niste elemente ce nu au nimic in comun cu rasa umana..creaturi hidoase care sub acoperirea unui nick nevinovat ajung pana la urma sa refuleze frustrarea si obsesia bolnavicioasa spre rau...mi-e greu sa imi imaginez despre acest johnykk ca e altceva decat un personaj ratat in viatsa..lipsit de aprecierea pe care crede ca o merita si care isi gaseste refugiul..la adapostul anonimatului pe care internetul inerent ti-o confera..in a cauta potentiale "victime"carora sa le demonstreze capacitatile sale negative...din punctul meu de vedere..cei 100 de euro pe care probabil ii poseda ..daca nu din furat..atunci trimisi de parintii care muncesc cu greu pe alte meleaguri (pentru ca e greu de imaginat ca prin munca cinstita iti permiti sa "strici"o asa suma pentru o "placere virtuala")deci acesti bani ar trebui folositi pentru un consult medical de specialitate ,pentru a vedea de ce la aceasta varsta IQ-ul este egal cu numarul anilor..si de ce nu poate si el ca tot omul sa aiba o prietena adevarata ..careia sa ii ofere flori..si sa ii poata cuceri inima si trupul prin noblete sufleteasca nu prin badaranie...sunt si sot..si am si o fata de 14 ani..si crede-ma "draga"creatura,ca daca ar fi fost cazul...ai fi fost hranit prin perfuzii o perioada indelungata..asa insa...probabil ca nimeni nu iti va lua "dreptul" de a continua sa iti imprastii dejectiile linistit..si asta e al naibii de revoltator....si pentru Emy...ai 14 ani..si deja personalitatea ta in formare iti creeaza probleme..ai spus ca intri sa joci domino.intra si doar joaca domino...fara a cauta aliantse unilaterale (gen mama cristina..etc)doar din dorintsa de a fi bagata in seama ..daca de pe acum crezi ca tot ce se zboara se mananca (inclusiv elicopterul)vei avea de suferit..si membrii "famililei"tale virtuale te vor parasi sau te vor renega cand iti va fi lumea mai draga..in rest vacantsa placuta
cojo5xxl
cojo5xxl
Winner T6 [1]
Winner T6 [1]

masculin
Numarul mesajelor : 110
Varsta : 58
Location : detroit USA
Age : 42
Data de inscriere : 25/11/2007

Sus In jos

ignoranta naste monstri... Empty Re: ignoranta naste monstri...

Mesaj  Cristina30 Mier Iul 16, 2008 9:24 am

Cred ca ai dreptate adi nu trebuia sa il postez acolo


Imi pare rau ca trebuie sa fac asta ..dar vad ca nu prea sunt luata in seama de cine ar trebui asa ca voi posta aici ceea ce ma nemultumeste si sper sa vedeti cu totii cu ce om..(daca pot sa il numesc asa ) trebuie sa jucam .Oricum, indiferent de decizia luata eu nu voi putea sa mai joc cu acest johnyk(billy cotletel). Stiu ca este o discutie purtata pe ym , dar este legata de domino si de faptul ca trebuia sa jucam in liga

Sters de OchiReci

Imi pare rau si este foarte jenant pentru mine , dar am asteptat cateva zile un raspuns ...altii au fost pusi la zis pentru mult mai putin .

Cristina30
Winner T4 [1]
Winner T4 [1]

feminin
Numarul mesajelor : 191
Varsta : 47
Location : rm-valcea
Age : 31
Data de inscriere : 21/11/2007

Sus In jos

ignoranta naste monstri... Empty Re: ignoranta naste monstri...

Mesaj  OchiReci Joi Iul 17, 2008 3:00 pm

1. cristina toata prostia aia nu are ce cauta aici pe forum, poti explica ce sa intamplat insa nu posta copy/past

2. johnyk - e out din toate turneele si are ban efectiv de acum pe forum
OchiReci
OchiReci
Domino Warlord
Domino Warlord

masculin
Numarul mesajelor : 920
Varsta : 38
Location : Suceava
Data de inscriere : 17/11/2007

http://profil.neogen.ro/ochireci

Sus In jos

ignoranta naste monstri... Empty Re: ignoranta naste monstri...

Mesaj  Cristina30 Joi Iul 17, 2008 3:53 pm

Am inteles ideea siviu si cu siguranta stergeam singura ''prostia aia ''.Stii foarte bine ca am zis ca nu o voi posta ,insa am asteptat sa imi dai tu un raspuns timp de 4 zile..lucru pe care nu l-ai facut.Oricum multumesc ca ai facut asta acum si asa cum ai zis''subiect inchis''.

Cristina30
Winner T4 [1]
Winner T4 [1]

feminin
Numarul mesajelor : 191
Varsta : 47
Location : rm-valcea
Age : 31
Data de inscriere : 21/11/2007

Sus In jos

ignoranta naste monstri... Empty Re: ignoranta naste monstri...

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum