Domino
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

liga de domino

2 participanți

In jos

liga de domino Empty liga de domino

Mesaj  Cristofer_cornel Mier Noi 21, 2007 7:11 pm

nu prea e bine asa ... eu zic , ca mai bine vezi intai cine se inscrie si apoi alcatuiesti diviziile ..... multi jucatori nu mai sunt de mult activi si nu mai joaca ... si sunt in divizia a .......

deci nu e bine .... intai ar terebui sa vezi cine se inscrie iar apoi , faci divizii in functie de clasamentul turneului

Cristofer_cornel
Sergeant
Sergeant

masculin
Numarul mesajelor : 16
Varsta : 31
Location : Galati
Age : 15
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

liga de domino Empty Re: liga de domino

Mesaj  OchiReci Joi Noi 22, 2007 6:58 am

Cristofer_cornel a scris:nu prea e bine asa ... eu zic , ca mai bine vezi intai cine se inscrie si apoi alcatuiesti diviziile ..... multi jucatori nu mai sunt de mult activi si nu mai joaca ... si sunt in divizia a .......

deci nu e bine .... intai ar terebui sa vezi cine se inscrie iar apoi , faci divizii in functie de clasamentul turneului

Asta am si facut, apasa pe liga de domino si uitate la topicul inscrieri - reinscrieri.
OchiReci
OchiReci
Domino Warlord
Domino Warlord

masculin
Numarul mesajelor : 920
Varsta : 38
Location : Suceava
Data de inscriere : 17/11/2007

http://profil.neogen.ro/ochireci

Sus In jos

liga de domino Empty Re: liga de domino

Mesaj  Cristofer_cornel Joi Noi 22, 2007 8:17 pm

nu intelegi .... tu deja ai facut seriile ... eu zic ca mai bine sa vezi cine se inscrie si apoi faci imparti pe serii ... asta doar pt prima editie ,ca apoi vor ramane aceiasi oameni cu retrogradari si promovari ....

Cristofer_cornel
Sergeant
Sergeant

masculin
Numarul mesajelor : 16
Varsta : 31
Location : Galati
Age : 15
Data de inscriere : 20/11/2007

Sus In jos

liga de domino Empty Re: liga de domino

Mesaj  OchiReci Vin Noi 23, 2007 7:56 am

Cristofer_cornel a scris:nu intelegi .... tu deja ai facut seriile ... eu zic ca mai bine sa vezi cine se inscrie si apoi faci imparti pe serii ... asta doar pt prima editie ,ca apoi vor ramane aceiasi oameni cu retrogradari si promovari ....

Cristofer ti-am zis de atatea ori ..invata sa citesti si apoi comenteaza cat vrei.

Intra la Liga de Domino si da pagina in jos, dupa serii o sa gasesti ceva interesant.

OchiReci
OchiReci
Domino Warlord
Domino Warlord

masculin
Numarul mesajelor : 920
Varsta : 38
Location : Suceava
Data de inscriere : 17/11/2007

http://profil.neogen.ro/ochireci

Sus In jos

liga de domino Empty Re: liga de domino

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum